صندلی فرودگاهی

صندلی فرودگاهی :

صندلی فرودگاهی از نوع صندلی هایی است که در جاهایی که ارباب رجوع بایستی منظر شود استفاده می شود.این صندلی ها درفرودگاه ها ، ایستگاه های قطار ، اتوبوس ، بیمارستان ها ، کلینیک ها ، اطاق های انتظار مطب ها و مدارس و …قرار می گیرند. با این حال با توجه به حجم استفاده بالای این صندلی ها در فرودگاه ها این نوع از محصولات صندلی های اداری به نام صندلی فرودگاهی شناخته می شود.

در ساخت صندلی فرودگاهی بایستی کیفیت کار را نیز لحاظ نمود. این صندلی ها باید نرمی و راحتی لازم را برای نشستن های طولانی مدت مسافران نیز داشته باشد.

ظرفیت صندلی فرودگاهی:

در صورتی که شما مایل به سفارش طرح خاص خود برای صندلی فرودگاهی هستید می توانید ایده و نظر خودتان را با ما در میان بگذارید. بی شک شرکت صنایع بال می تواند ایده های شما را در تجهیز سالن های انتظارتان برآورده نماید. صندلی های فرودگاهی در ظرفیت های 2 نفره ، 3 نفره و 4 نفره تولید می شوند.

راحتی در صندلی فرودگاهی:

بی شک شما هم تا الان تجربه نشستن بر روی صندلی انتظار غیر استاندارد را در محیط های فرودگاهی داشته اید. در ساخت صندلی فرودگاهی بایستی به این نکات توجه ویژه شود. شیب صندلی ، زاویه نشستن و جنس صندلی و یا آج نشیمنگاه ایجاد شده همواره بایستی به صورت استاندارد طراحی و صندلی ساخته شود. رعایت این نکات یکی از اصول کاری ما در ساخت صندلی فرودگاهی  می باشد.