شرکت صنعتی صنایع بال

صنایع بال یکی از مجتمع های صنعتی و تولیدی برجسته در منطقه می باشد، که در سال 1363 با شایسته ترین و ماهر ترین کادر پرسنلی تاسیس و آغاز به کار نموده است. این شرکت با به کارگیری نیروهای جوان، متخصص و با انگیزه در بخش‌های مختلف شرکت وهمچنین با پیروی از استانداردهای جهانی و امکانات مجهز و به روز در زمینه اتوماسیون، تجهیزات فرودگاهی و سازه  خدمات  خود را به مشتریان ارائه می دهد. شرکت صنایع بال از زمان تاسیس همواره در جهت خودکفایی ملی گام برداشته و توانسته نیازهای بسیاری از مشتریان به خصوص فرودگاه های کشور را در زمینه فعالیت خود برآورده نماید.

نوآوری در DNA صنایع بال است

 

ما معتقدیم که تعهد دائمی برای R&D ،ارائه بهترین راه حل های ممکن و ارائه خدمات بهتر به مشتریان ما در سراسر جهان حیاتی است

در صنایع بال، نوآوری یک نظم متقابل شرکتی و یک عنصر کلیدی برای رقابت است. همه کارکنان ما در شرکت در جهت پیدا کردن راه حل های جدید و خلاقانه ی تولید ارزش برای مشتریان، شرکا و تامین کنندگان با افتخار فعالیت می کنند.

ایجاد و ثبت اختراع طرح های جدید و پیشرفته ترین تکنولوژی های کاربردی و همچنین بهبود محصولات و خدمات ما را قادر می سازد تا راهکارهای منحصر به فردی را برای هر مشتری ارائه دهیم.
این گروه در طی سالهای فعالیت خود همواره خودکفایی صنعتی ایران اسلامی را مدنظر داشته است.

مفتخریم که فعالیت های این  شرکت باعث ایجاد زمینه اشتغال250 نفر به طور مستقیم و 100 نفر به طورغیر مستقیم شده است. بارزترین اهداف شرکت همواره بهبود کیفیت و استفاده بهینه از منابع تا کسب رضایت مشتریان بوده و می باشد.

یکی از اهداف  این شرکت رسیدن به مرز خودکفایی است؛ ما در تلاشیم تجهیزات و قطعاتی که از خارج از کشور را وارد میکنیم را به حداقل برسانیم و با همین نیروهای جوان و متخصص قطعات خود را در داخل کشور تولید کنیم و امید داریم تا در آینده نزدیک تمامی محصولات و قطعات این شرکت صددرصد تولید داخلی باشد.

امیدواریم با توکل به خدای منان به تمامی نتایج مورد نظر رسیده و در این راستا گروه صنعتی صنایع بال تمام تلاش خود را به کار میگیرد.

نوآوری ها