شرکت صنعتی صنایع بال

شرکت صنایع بال  در سال ۱۳۶۳ با موضوع تولید و نصب ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون، تجهیزات فرودگاهی و سازه تاسیس گردیده است.

گروه صنعتی  بال یکی از مجتمع های صنعتی و تولیدی برجسته در منطقه می باشد. این مجموعه ارائه دهنده گستره وسیعی از تجهیزات فرودگاهی شامل انواع پل های انتقال مسافر(PBB) و سیستم هوشمند انتقال بار مسافر (BHS) و خدمات مرتبط با این تجهیزات است.

گروه صنعتی بال با نوآوری مستمر و پرسنل متخصص و کاردان، با استفاده از فن آوری به روز و مواد اولیه با کیفیت، سعی در برآورده کردن انتظارات فرودگاه های بین المللی را دارد و در راستای تحقق این اهداف، در طیف وسیع  تجهیزات تولیدی خود تمامی جنبه های طراحی، ساخت، نصب، آموزش، بهره برداری، تعمیر و نگهداری و تامین قطعات یدکی را در نظر گرفته است.

این شرکت دارای دانش، تجربه و منابع کافی برای ارائه خدمات انواع پل های انتقال مسافر(PBB) با بالاترین کیفیت واطمینان می‌باشد.

این شرکت در راستای بهبود کیفیت و استفاده بهینه از منابع موجود تا کسب رضایت مشتریان به کمک شایسته ترین و ماهرترین کادر پرسنلی و همچنین استفاده از به روزترین تجهیزات تولید مانند دستگاه لیزر، خم CNC و نرم افزارهای طراحی و … اقدام به طراحی و ساخت انواع پل های انتقال مسافر(PBB) و سیستم هوشمند انتقال بار مسافر(BHS) نموده است.

این شرکت همگام با پیشرفت صنعت هوانوردی و در راستای افزایش کارایی و بهره وری فرودگاه ها و خطوط هوایی، کاهش هزینه های بهره برداری و افزایش طول عمر تجهیزات فرودگاهی با استفاده از به روزترین متد و با نوآوری در تولید اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات مورد نیاز کشور نموده است.

افزایش سرعت و بهبود کیفیت پاسخگویی و یکپارچگی خدمات پشتیبانی، آموزش، بهره برداری، تعمیر و نگهداری و تامین قطعات یدکی از اصلی ترین اهداف این شرکت جهت افزایش رضایت مندی مشتریان می باشد.

  تیزر معرفی شرکت صنایع بال

سازنده تجهیزات فرودگاهی بال

 
0 +
سابقه کار
0 +
تعداد کارمندان
0 +
تعداد پروژه ها

بخشی از افتخارات صنایع بال