درباره ما

معرفی و تاریخچه شرکت

درباره ما

معرفی و تاریخچه شرکت


شرکت صنعتی صنایع بال یکی از مجتمع های صنعتی و تولیدی برجسته در منطقه می باشد، که در سال 1363 با شایسته ترین و ماهر ترین کادر پرسنلی تاسیس و آغاز به کار نموده است که داراي پروانه بهره برداري شماره 10833319 از اداره كل صنايع استان فارس با مديريت آقايان مهندس محمد علي صدرالديني با بيش از 33 سال سابقه مديريت و دكتر محمد هادي صدرالديني با بيش از 22 سال سابقه مديريت مي باشند. این شرکت با به کارگیری نیروهای جوان، متخصص و با انگیزه در بخش‌های مختلف شرکت اعم از مهندسی، طراحی، کارمندی و ... وهمچنین با بکارگیری استانداردهای جهانی و امکانات مجهز و به روز در زمینه تجهیز سامانه پذیرش بارمسافر(Passenger Boarding Bridge) و پل تلسکوپی (PBB) و تسهیلات فرودگاهی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت در بخش داخل ترمینال فرودگاه‌ها تا منطقه‌ای که به هواپیما متصل می‌شود را تجهیز می‌کند.  شرکت صنایع بال از زمان تاسیس تا کنون چندین پروژه بسیار بزرگ را بر عهده داشته که برخی از آنها برای اولین بار در کشور صورت گرفت و تولیدات این شرکت در اغلب فرودگاه‌های کشور نصب و به بهره برداری رسیده است.

مفتخریم که فعالیت های این  شرکت باعث ایجاد زمینه اشتغال250 نفر به طور مستقیم و 100 نفر به طورغیر مستقیم شده است. بارزترین اهداف شرکت همواره بهبود کیفیت و استفاده بهینه از منابع تا کسب رضایت مشتریان بوده و می باشد.

یکی از اهداف  این شرکت رسیدن به مرز خودکفایی است؛ ما در تلاشیم تجهیزات و قطعاتی که از خارج از کشور را وارد میکنیم را به حداقل برسانیم و با همین نیروهای جوان و متخصص قطعات خود را در داخل کشور تولید کنیم و امید داریم تا در آینده نزدیک تمامی محصولات و قطعات این شرکت صددرصد تولید داخلی باشد.

امیدواریم با توکل به خدای منان به تمامی نتایج مورد نظر رسیده و در این راستا گروه صنعتی صنایع بال تمام تلاش خود را به کار میگیرد.